Csikszereda
Κλουζ
Φαρούλ Κονστάντσα
Rapid
FCSB
Corvinul Hunedoara
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
FC Voluntari
CFR Κλουζ
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
Μποτοσάνι
Oţelul
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Πετρολούλ Πλοϊέστι
| # | Ομάδα | Α | Βαθ |
|---|---|---|---|
| 1 | Ντιναμό Βουκουρεστίου32:11 +21 | 15 | 33 |
| 2 | Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα34:10 +24 | 14 | 32 |
| 3 | Rapid23:13 +10 | 14 | 30 |
| 4 | Πετρολούλ Πλοϊέστι20:18 +2 | 15 | 27 |
| 5 | Κλουζ26:20 +6 | 14 | 25 |
| 6 | Φαρούλ Κονστάντσα23:21 +2 | 14 | 23 |
| 7 | FCSB20:20 0 | 14 | 21 |
| 8 | Corvinul Hunedoara16:16 0 | 14 | 19 |
| 9 | CFR Κλουζ20:21 -1 | 14 | 18 |
| 10 | Uta Arad16:20 -4 | 15 | 18 |
| 11 | Άρτζες Πιτέστι10:17 -7 | 15 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe9:19 -10 | 14 | 15 |
| 13 | Μποτοσάνι18:19 -1 | 14 | 14 |
| 14 | Oţelul16:22 -6 | 14 | 12 |
| 15 | FC Voluntari14:31 -17 | 14 | 8 |
| 16 | Csikszereda9:28 -19 | 14 | 5 |
| # | Ομάδα | Α | Βαθ |
|---|---|---|---|
| 1 | Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα24:3 +21 | 8 | 21 |
| 2 | Ντιναμό Βουκουρεστίου21:3 +18 | 7 | 21 |
| 3 | Rapid14:5 +9 | 8 | 19 |
| 4 | Φαρούλ Κονστάντσα16:8 +8 | 6 | 16 |
| 5 | Κλουζ17:12 +5 | 8 | 16 |
| 6 | FCSB15:10 +5 | 7 | 14 |
| 7 | Corvinul Hunedoara13:8 +5 | 8 | 14 |
| 8 | Πετρολούλ Πλοϊέστι8:4 +4 | 7 | 14 |
| 9 | Uta Arad9:4 +5 | 7 | 12 |
| 10 | CFR Κλουζ12:6 +6 | 6 | 11 |
| 11 | Μποτοσάνι10:4 +6 | 6 | 11 |
| 12 | Άρτζες Πιτέστι6:6 0 | 8 | 11 |
| 13 | Oţelul9:9 0 | 8 | 10 |
| 14 | FC Voluntari9:12 -3 | 8 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe5:9 -4 | 6 | 8 |
| 16 | Csikszereda5:10 -5 | 6 | 4 |
| # | Ομάδα | Α | Βαθ |
|---|---|---|---|
| 1 | Πετρολούλ Πλοϊέστι12:14 -2 | 8 | 13 |
| 2 | Ντιναμό Βουκουρεστίου11:8 +3 | 8 | 12 |
| 3 | Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα10:7 +3 | 6 | 11 |
| 4 | Rapid9:8 +1 | 6 | 11 |
| 5 | Κλουζ9:8 +1 | 6 | 9 |
| 6 | FCSB5:10 -5 | 7 | 7 |
| 7 | Φαρούλ Κονστάντσα7:13 -6 | 8 | 7 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe4:10 -6 | 8 | 7 |
| 9 | CFR Κλουζ8:15 -7 | 8 | 7 |
| 10 | Uta Arad7:16 -9 | 8 | 6 |
| 11 | Corvinul Hunedoara3:8 -5 | 6 | 5 |
| 12 | Άρτζες Πιτέστι4:11 -7 | 7 | 4 |
| 13 | Μποτοσάνι8:15 -7 | 8 | 3 |
| 14 | Oţelul7:13 -6 | 6 | 2 |
| 15 | Csikszereda4:18 -14 | 8 | 1 |
| 16 | FC Voluntari5:19 -14 | 6 | 0 |
| # | Ομάδα | Α | Βαθ |
|---|---|---|---|
| 1 | Ντιναμό Βουκουρεστίου14:5 +9 | 15 | 29 |
| 2 | Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα11:3 +8 | 14 | 26 |
| 3 | Φαρούλ Κονστάντσα16:8 +8 | 14 | 23 |
| 4 | CFR Κλουζ11:7 +4 | 14 | 23 |
| 5 | Rapid8:3 +5 | 14 | 22 |
| 6 | Πετρολούλ Πλοϊέστι12:11 +1 | 15 | 21 |
| 7 | Corvinul Hunedoara6:4 +2 | 14 | 20 |
| 8 | Κλουζ8:9 -1 | 14 | 18 |
| 9 | FCSB8:9 -1 | 14 | 17 |
| 10 | Μποτοσάνι9:9 0 | 14 | 16 |
| 11 | Άρτζες Πιτέστι5:8 -3 | 15 | 16 |
| 12 | Uta Arad4:9 -5 | 15 | 16 |
| 13 | Oţelul5:9 -4 | 14 | 14 |
| 14 | FC Voluntari7:14 -7 | 14 | 13 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe3:11 -8 | 14 | 12 |
| 16 | Csikszereda4:12 -8 | 14 | 10 |
| # | Ομάδα | Α | Βαθ |
|---|---|---|---|
| 1 | Ντιναμό Βουκουρεστίου18:6 +12 | 15 | 30 |
| 2 | Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα23:7 +16 | 14 | 29 |
| 3 | Rapid15:10 +5 | 14 | 26 |
| 4 | Κλουζ18:11 +7 | 14 | 24 |
| 5 | Πετρολούλ Πλοϊέστι8:7 +1 | 15 | 22 |
| 6 | Uta Arad12:11 +1 | 15 | 21 |
| 7 | Μποτοσάνι9:10 -1 | 14 | 19 |
| 8 | FCSB12:11 +1 | 14 | 17 |
| 9 | Oţelul11:13 -2 | 14 | 17 |
| 10 | CFR Κλουζ9:14 -5 | 14 | 17 |
| 11 | Corvinul Hunedoara10:12 -2 | 14 | 14 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe6:8 -2 | 14 | 14 |
| 13 | Άρτζες Πιτέστι5:9 -4 | 15 | 14 |
| 14 | Φαρούλ Κονστάντσα7:13 -6 | 14 | 12 |
| 15 | FC Voluntari7:17 -10 | 14 | 11 |
| 16 | Csikszereda5:16 -11 | 14 | 11 |
| # | Ομάδα | Last 6 | Βαθ |
|---|---|---|---|
| 1 | Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Rapid |
W
W
W
W
L
W
|
15 |
| 3 | Ντιναμό Βουκουρεστίου |
W
W
W
D
W
L
|
13 |
| 4 | Κλουζ |
W
W
L
D
W
W
|
13 |
| 5 | Φαρούλ Κονστάντσα |
W
L
W
L
W
W
|
12 |
| 6 | Πετρολούλ Πλοϊέστι |
W
L
D
W
D
W
|
11 |
| 7 | FCSB |
D
L
W
W
W
L
|
10 |
| 8 | Uta Arad |
W
L
W
W
L
L
|
9 |
| 9 | Corvinul Hunedoara |
L
W
W
L
L
W
|
9 |
| 10 | CFR Κλουζ |
W
L
W
L
D
D
|
8 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
W
L
L
D
L
D
|
5 |
| 12 | Μποτοσάνι |
D
L
W
L
L
L
|
4 |
| 13 | Άρτζες Πιτέστι |
L
L
D
L
L
W
|
4 |
| 14 | Csikszereda |
L
L
L
D
W
L
|
4 |
| 15 | Oţelul |
L
L
L
D
L
D
|
2 |
| 16 | FC Voluntari |
L
L
L
L
L
L
|
0 |
| # | Ομάδα | Α | Υπέρ | Κατά | Αγώνας | Over 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 5.0 | 5.5 | 10.5 | 57% | |
| 2 | 14 | 5.7 | 4.6 | 10.3 | 43% | |
| 3 | 15 | 5.2 | 5.1 | 10.3 | 60% | |
| 4 | 14 | 6.2 | 4.0 | 10.2 | 50% | |
| 5 | 14 | 3.1 | 6.9 | 9.9 | 43% | |
| 6 | 15 | 5.2 | 4.5 | 9.7 | 47% | |
| 7 | 15 | 6.0 | 3.7 | 9.7 | 40% | |
| 8 | 14 | 4.4 | 5.2 | 9.6 | 50% | |
| 9 | 14 | 5.2 | 4.4 | 9.6 | 43% | |
| 10 | 14 | 5.4 | 4.1 | 9.4 | 43% | |
| 11 | 14 | 4.6 | 4.8 | 9.4 | 43% | |
| 12 | 14 | 3.9 | 4.9 | 8.8 | 43% | |
| 13 | 14 | 3.9 | 4.8 | 8.7 | 36% | |
| 14 | 15 | 4.0 | 4.5 | 8.5 | 33% | |
| 15 | 14 | 4.4 | 3.1 | 7.6 | 21% | |
| 16 | 14 | 2.5 | 4.9 | 7.4 | 21% |
Μέσοι όροι ανά αγώνα: Υπέρ = η ομάδα, Κατά = οι αντίπαλοι, Αγώνας = και οι δύο ομάδες μαζί. Over 9.5 = ποσοστό αγώνων της ομάδας όπου το σύνολο και των δύο ομάδων ξεπέρασε το 9.5.
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
Κλουζ
Φαρούλ Κονστάντσα
CFR Κλουζ
Μποτοσάνι
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
CFR Κλουζ
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Rapid
Κλουζ| Ομάδα | Α | Over 2.5 | Under 2.5 |
|---|---|---|---|
| FC Voluntari | 14 | 79% (11) | 21% (3) |
| Κλουζ | 14 | 79% (11) | 21% (3) |
| CFR Κλουζ | 14 | 64% (9) | 36% (5) |
| FCSB | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Φαρούλ Κονστάντσα | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Ντιναμό Βουκουρεστίου | 15 | 53% (8) | 47% (7) |
| Μποτοσάνι | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Oţelul | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Csikszereda | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Uta Arad | 15 | 40% (6) | 60% (9) |
| Πετρολούλ Πλοϊέστι | 15 | 40% (6) | 60% (9) |
| Corvinul Hunedoara | 14 | 36% (5) | 64% (9) |
| Rapid | 14 | 36% (5) | 64% (9) |
| Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | 21% (3) | 79% (11) |
| Άρτζες Πιτέστι | 15 | 20% (3) | 80% (12) |
| Ομάδα | Μέσος | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κλουζ | 3.29 | 0 | 2 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 |
| FC Voluntari | 3.21 | 0 | 2 | 1 | 5 | 4 | 2 | 0 |
| Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 3.14 | 0 | 3 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 |
| Φαρούλ Κονστάντσα | 3.14 | 2 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 2 |
| CFR Κλουζ | 2.93 | 1 | 3 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 |
| Ντιναμό Βουκουρεστίου | 2.87 | 0 | 2 | 5 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| FCSB | 2.86 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 |
| Oţelul | 2.71 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Μποτοσάνι | 2.64 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Csikszereda | 2.64 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Rapid | 2.57 | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Πετρολούλ Πλοϊέστι | 2.53 | 0 | 4 | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Uta Arad | 2.40 | 2 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 |
| Corvinul Hunedoara | 2.29 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
| Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 2.00 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Άρτζες Πιτέστι | 1.80 | 0 | 8 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Άρτζες Πιτέστι
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Uta Arad
Πετρολούλ Πλοϊέστι
Κλουζ
FCSB
FC Voluntari
Φαρούλ Κονστάντσα
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Uta Arad
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
Μποτοσάνι
Oţelul
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Πετρολούλ Πλοϊέστι
CFR Κλουζ
Corvinul Hunedoara
Άρτζες Πιτέστι
Rapid
Csikszereda
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Rapid
Oţelul
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
Uta Arad
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Πετρολούλ Πλοϊέστι
FC Voluntari
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
Φαρούλ Κονστάντσα
Πετρολούλ Πλοϊέστι
Ντιναμό Βουκουρεστίου
Άρτζες Πιτέστι
Άρτζες Πιτέστι
FC Voluntari
Πετρολούλ Πλοϊέστι
Uta Arad
CFR Κλουζ
Άρτζες ΠιτέστιΚαλώς ήρθατε στην πιο λεπτομερή πύλη πληροφοριών αφιερωμένη στο πρωτάθλημα Liga I. Στόχος μας είναι να παρέχουμε σε παίκτες του στοιχήματος, φιλάθλους και αναλυτές μια πλήρη εικόνα για όλα όσα συμβαίνουν σε αυτή την κορυφαία διοργάνωση. Τα δεδομένα που παρουσιάζονται παραπάνω δημιουργούνται χρησιμοποιώντας προηγμένα μαθηματικά μοντέλα που λαμβάνουν υπόψη τα ιστορικά αποτελέσματα, την τρέχουσα φόρμα και τα ειδικά στατιστικά των ομάδων στην περιοχή Romania. Αν ψάχνετε για έναν αξιόπιστο οδηγό για τις στοιχηματικές σας στρατηγικές, βρίσκεστε στο σωστό μέρος.
Ο πυρήνας της προσφοράς μας είναι τα ποδοσφαιρικά προγνωστικά VITISPORT. Για κάθε επερχόμενο αγώνα θα βρείτε όχι μόνο την κλασική πρόβλεψη αποτελέσματος (1, X, 2), αλλά κυρίως τον μοναδικό μας δείκτη Vitisport Index. Αυτός ο δείκτης εκφράζει την πιθανότητα ενός συγκεκριμένου αποτελέσματος και σας βοηθά να εντοπίσετε στοιχήματα αξίας (value bets). Οι αλγόριθμοί μας επεξεργάζονται δεδομένα σε πραγματικό χρόνο για να διασφαλίσουν ότι οι προβλέψεις αντικατοπτρίζουν την τρέχουσα κατάσταση των ομάδων.
Η συνεχώς ενημερωμένη βαθμολογία σας παρέχει μια άμεση επισκόπηση των θέσεων των ομάδων στη μάχη για τον τίτλο, τις θέσεις στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις ή την παραμονή. Κατανοούμε ότι το ποδόσφαιρο παίζεται διαφορετικά στην έδρα μιας ομάδας σε σύγκριση με τις εμφανίσεις μπροστά σε αντίπαλο κοινό. Γι' αυτό διαχωρίζουμε τα στατιστικά για τους αγώνες εντός και εκτός έδρας, κάτι που αποτελεί βασικό παράγοντα για ακριβή προγνωστικά στο πρωτάθλημα Liga I.
Ένα από τα πιο δημοφιλή χαρακτηριστικά μας είναι η λίστα με τα καλύτερα trends (Top Trends). Το σύστημά μας σαρώνει αυτόματα τη βάση δεδομένων αναζητώντας σημαντικά σερί, όπως ομάδες με μακρύ αήττητο, σειρές αγώνων με λίγα γκολ (Under 2.5) ή ομάδες που δυσκολεύονται να σκοράρουν. Αυτά τα "έξυπνα στατιστικά" σας επιτρέπουν να στοιχηματίζετε με βάση πραγματικά μοτίβα και όχι μόνο με το ένστικτο.
Τα ιστορικά δεδομένα είναι σημαντικά, αλλά η φόρμα των τελευταίων εβδομάδων είναι καθοριστική. Ο πίνακας φόρμας των τελευταίων 6 αγώνων σας δείχνει ποιος βρίσκεται σε άνοδο και ποιος αντιμετωπίζει κρίση. Για κάθε ομάδα βλέπετε μια σαφή γραφική απεικόνιση (Ν-Ι-Η) και τα αποτελέσματα από τις τελευταίες αναμετρήσεις, επιτρέποντάς σας να αξιολογήσετε γρήγορα τη δυναμική κάθε συλλόγου πριν από το επόμενο σφύριγμα της έναρξης.
Για τους λάτρεις των στοιχημάτων στον αριθμό των γκολ, προσφέρουμε εις βάθος στατιστικά Under/Over 2.5. Μάθετε τι ποσοστό των αγώνων μιας συγκεκριμένης ομάδας καταλήγει σε "βροχή γκολ" και πού κυριαρχούν οι άμυνες. Ο μοναδικός μας πίνακας κατανομής γκολ προχωρά ακόμα παραπέρα – αναλύει τον ακριβή αριθμό γκολ στους αγώνες, από λευκές ισοπαλίες έως εντυπωσιακά αποτελέσματα με πάνω από 6 γκολ. Αυτά τα δεδομένα είναι ανεκτίμητα για ακριβή προγνωστικά στην περιοχή Romania.
Για τα πιο γνωστά πρωταθλήματα του κόσμου, όπως η ελληνική Super League, η Premier League ή η Bundesliga, ετοιμάζουμε επίσης λεπτομερή στατιστικά παικτών. Μπορείτε να παρακολουθήσετε τη μάχη για τον πρώτο σκόρερ (χρυσό παπούτσι), τους κορυφαίους σε ασίστ και τους παίκτες με τις περισσότερες ποινές (κίτρινες και κόκκινες κάρτες). Αυτές οι πληροφορίες βοηθούν στην κατανόηση της επίδρασης των παικτών-κλειδιών στα συνολικά αποτελέσματα της ομάδας.
Γνωρίζατε ότι ορισμένες ομάδες κυριαρχούν στα πρώτα ημίχρονα, αλλά καταρρέουν σωματικά στο τέλος; Οι πίνακες μας για το 1ο και 2ο ημίχρονο αποκαλύπτουν αυτές τις τάσεις. Παρακολουθούμε επίσης τον μέσο όρο γκολ ανά αγώνα σε όλο το πρωτάθλημα και την κατανομή των πόντων μεταξύ γηπεδούχων και φιλοξενούμενων για να σας προσφέρουμε μια πλήρη εικόνα 360° για τη διοργάνωση Liga I.
Χάρη στην ενσωμάτωση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο, σας φέρνουμε το τρέχον Live Score όλων των αγώνων που βρίσκονται σε εξέλιξη. Μόλις ένας αγώνας τελειώσει, το σύστημα επεξεργάζεται αμέσως το αποτέλεσμα και επανυπολογίζει όλα τα στατιστικά φόρμας και τους πίνακες. Στην ενότητα των επόμενων αγώνων μπορείτε πάντα να ελέγχετε εκ των προτέρων το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών.
Όλες οι αναλύσεις και τα προγνωστικά σε αυτή τη σελίδα έχουν ενημερωτικό χαρακτήρα και προορίζονται αποκλειστικά για ενήλικες χρήστες. Παίξτε υπεύθυνα και χρησιμοποιήστε τα στατιστικά μας δεδομένα ως ένα από τα πολλά εργαλεία για τη λήψη των αποφάσεών σας.
Ντιναμό Βουκουρεστίου
15
+21
33
2
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα
14
+24
32
3
Rapid
14
+10
30
4
Πετρολούλ Πλοϊέστι
15
+2
27
5
Κλουζ
14
+6
25
6
Φαρούλ Κονστάντσα
14
+2
23
7
FCSB
14
0
21
8
Corvinul Hunedoara
14
0
19
9
CFR Κλουζ
14
-1
18
10
Uta Arad
15
-4
18
11
Άρτζες Πιτέστι
15
-7
15
12
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
14
-10
15
13
Μποτοσάνι
14
-1
14
14
Oţelul
14
-6
12
15
Fc Voluntari
14
-17
8
16
Csikszereda
14
-19
5
Το Vitisport είναι μια ανεξάρτητη πλατφόρμα αθλητικής πληροφόρησης, η οποία επικεντρώνεται σε προεπισκοπήσεις αγώνων, στατιστικές αναλύσεις και γενικά σχόλια, κυρίως για το ποδόσφαιρο και επιλεγμένες διεθνείς διοργανώσεις. Στόχος της ιστοσελίδας είναι να προσφέρει πλαίσιο, δεδομένα και μια ενημερωτική προσέγγιση στα αθλητικά γεγονότα.
Το Vitisport δεν είναι στοιχηματικός πάροχος και δεν δέχεται στοιχήματα. Όλο το περιεχόμενο παρέχεται αποκλειστικά για ενημερωτικούς και ψυχαγωγικούς σκοπούς και βασίζεται σε δημόσια διαθέσιμα δεδομένα, ιστορικά στατιστικά στοιχεία και γενικές αθλητικές αναλύσεις.
Παρόλο που προσφέρουμε συμβουλές για πολλά αθλήματα, η ναυαρχίδα μας είναι τα Προγνωστικά ποδοσφαίρου, τα οποία βασίζονται στον αυθεντικό μας συντελεστή INDEX που αξιολογεί τις πιθανότητες και των δύο ομάδων σε έναν αγώνα. Ένας άλλος σημαντικός πυλώνας είναι η αρχική μας σελίδα, βελτιστοποιημένη για Προβλέψεις, όπου μπορείτε επίσης να βρείτε στοιχήματα AKO, Value Bets, OVER/UNDER και τρέχουσες τάσεις.
Το αθλητικό στοίχημα θα πρέπει πάντα να αντιμετωπίζεται ως μορφή ψυχαγωγίας και όχι ως τρόπος απόκτησης εισοδήματος. Τα αποτελέσματα είναι απρόβλεπτα και υπάρχει πάντα η πιθανότητα απώλειας ολόκληρου του πονταρίσματος. Ποντάρετε μόνο χρήματα που μπορείτε να αντέξετε να χάσετε.
Συνιστάται να ορίζετε έναν σαφή μηνιαίο προϋπολογισμό για ψυχαγωγία και να τον διαχωρίζετε από βασικά έξοδα, όπως η στέγαση, οι λογαριασμοί, η διατροφή ή οι αποταμιεύσεις. Πολλοί χρήστες εφαρμόζουν επίσης σταθερά όρια ανά στοίχημα ή ανά ημέρα.
Αποφύγετε την προσπάθεια ανάκτησης απωλειών και μην στοιχηματίζετε υπό συνθήκες άγχους, κόπωσης ή συναισθηματικής πίεσης. Η τήρηση ενός απλού αρχείου των στοιχημάτων μπορεί να βοηθήσει στη διατήρηση του ελέγχου και στη λήψη πιο συνειδητών αποφάσεων.
Όλες οι προβλέψεις, οι αναλύσεις και το περιεχόμενο της ιστοσελίδας έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα. Δεν εγγυώνται κανένα αποτέλεσμα και δεν αποτελούν οικονομική ή επενδυτική συμβουλή. Να τηρείτε πάντα την ισχύουσα νομοθεσία και τους ηλικιακούς περιορισμούς.
Εάν το στοίχημα παύει να είναι μορφή ψυχαγωγίας ή προκύπτει αίσθημα απώλειας ελέγχου, συνιστάται να κάνετε ένα διάλειμμα και να αναζητήσετε υποστήριξη. Η προσωπική ευημερία είναι πάντα πιο σημαντική από οποιοδήποτε αθλητικό αποτέλεσμα.