- Κορυφαίες προβλέψεις για τις επόμενες 7 ημέρες |
|
Οι προβλέψεις για την έκβαση των αγώνων σε αυτή την περίπτωση δεν είναι ταξινομημένες κατά ημερομηνία ή διοργάνωση, αλλά με βάση την πιθανότητα επιτυχίας σύμφωνα με την εκτίμησή μας για τον πιθανό νικητή.
Όλες οι στοιχηματικές συμβουλές από διαφορετικές διοργανώσεις είναι ταξινομημένες με βάση την τιμή INDEX. Η τιμή INDEX, απλοποιημένα, αντιπροσωπεύει το διπλάσιο της αναμενόμενης διαφοράς τερμάτων ή πόντων, όπως υπολογίζεται από τον αλγόριθμό μας. Μπορείτε να κάνετε κλικ σε κάθε γραμμή για να ανοίξετε το προγνωστικό και να δείτε λεπτομερή στατιστικά για τον αγώνα.
Εάν μια στοιχηματική συμβουλή στο τέλος της γραμμής είναι σημειωμένη με τον αριθμό 1 σε πράσινο φόντο, αυτό σημαίνει ότι ο αλγόριθμός μας ευνοεί τη νίκη της γηπεδούχου ομάδας. Αντίθετα, εάν είναι σημειωμένη με τον αριθμό 2 σε κόκκινο φόντο, ο αλγόριθμος προβλέπει τη νίκη της φιλοξενούμενης ομάδας.
Να θεωρείτε πάντα τις στοιχηματικές συμβουλές ως έμπνευση και μη δεσμευτική γνώμη. Εάν συμμετέχετε σε στοιχηματικά παιχνίδια σε αθλητικά γεγονότα, να διαχειρίζεστε πάντα τα χρήματά σας με προσοχή. Μην επενδύετε ποτέ περισσότερα χρήματα από όσα μπορείτε να αντέξετε να χάσετε χωρίς να αντιμετωπίσετε οικονομικές δυσκολίες. Αυτή η αρχή ισχύει για κάθε μορφή χρηματοοικονομικής επένδυσης.
| Ποδόσφαιρο προβλέψεις | VITISPORT TIP | INDEX | |||||||||||
| score | 1 | 0 | 2 | tip | |||||||||
| 17.05 | Selangor | Pdrm | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 9.85 | |||
| 23.05 | Akademija Pandev | Shkupi 1927 | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 9.59 | |||
| 23.05 | VJS | KPV-j | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 9.55 | |||
| 21.05 | Astana II | Shakhter Karagandy | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -8.41 | |||
| 23.05 | Persija | Semen Padang | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.63 | |||
| 17.05 | IBV Vestmannaeyjar | Vikingur Reykjavik | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.58 | |||
| 23.05 | Bashundhara Kings | Fakirerpool | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.48 | |||
| 22.05 | Vikingur Reykjavik | FH hafnarfjordur | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.67 | |||
| 17.05 | Αμβούργο Γυν. | Bayern Munich W | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.46 | |||
| 19.05 | Ferroviaria W | Vitória BA W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.46 | |||
| 19.05 | Νόα | Ararat | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.40 | |||
| 23.05 | Al Seeb | Ibri | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.33 | |||
| 23.05 | Nouadhibou | Inter Nouakchott | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.19 | |||
| 23.05 | Μπαγιανγκάρα FC | ΠΣΜΠΣ Μπιάκ Νούμφορ | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.11 | |||
|
|
|||||||||||||
| 23.05 | Al Qadsia | Al Jahra | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.90 | |||
| 20.05 | Start | Bodo/Glimt | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.68 | |||
| 23.05 | Mārupe | Rīgas FS II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.64 | |||
| 19.05 | Palmeiras W | Botafogo W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.43 | |||
| 17.05 | Inter | Ελλάς Βερόνα | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.39 | |||
| 22.05 | Livyi Bereh | Metalurh Zaporizhya | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.27 | |||
| 18.05 | Arsenal | Burnley | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.00 | |||
| 20.05 | Trans Narva | Paide | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.89 | |||
| 21.05 | Rīgas FS | FS Jelgava | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.80 | |||
| 23.05 | Κάιζερ Τσιφς FC | Τσίπα Γιουνάιτεντ FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.73 | |||
| 23.05 | Bukovyna | Chornomorets | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.73 | |||
| 22.05 | Taraz | Arys | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.69 | |||
| 22.05 | Γιουργκόρντεν IF | Μπρομαποϊκάρνα | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.69 | |||
| 23.05 | Dalian Zhixing | Chengdu Better City | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.67 | |||
| 23.05 | Dinamo Zagreb | NK Lokomotiva Zagreb | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.64 | |||
| 22.05 | Azam | Tanzania Prisons | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.62 | |||
| 20.05 | Kalju Nomme | Laagri | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.59 | |||
| 23.05 | Independiente del Valle | Libertad | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.52 | |||
| 23.05 | Lech Poznan | Βίσλα Πλοκ | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.52 | |||
| 17.05 | 1899 Hoffenheim W | Λειψία Γυν. | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.51 | |||
| 23.05 | Περσεμπάγια Σουραμπάγια | Περσίκ Κεντίρι | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.51 | |||
| 17.05 | Vasas | Ajka | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.49 | |||
| 22.05 | Keflavik | Thor Akureyri | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.49 | |||
| 22.05 | Primorje | Celje | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.49 | |||
| 17.05 | Carl Zeiss Jena W | FC Koln W | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.46 | |||
| 20.05 | Třinec | Slovácko II | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.46 | |||
| 21.05 | Μέχελεν | Κλαμπ Μπριζ | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.42 | |||
| 23.05 | Koper | NK Domzale | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.37 | |||
| 20.05 | Uničov | Hlučín | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.31 | |||
| 24.05 | 12 de Junio VH | Tacuary | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.27 | |||
| 17.05 | Βόλφσμπουργκ Γυν. | Nürnberg W | 3 | : | 1 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.26 | |||
| 18.05 | Tanjong Pagar | Hougang United | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.26 | |||
| 23.05 | Ústí nad Orlicí | Slovan Liberec II | 1 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.26 | |||
| 18.05 | Χάποελ Ιρονί Κιριάτ Σμόνα FC | Ashdod | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.23 | |||
| 17.05 | FC Copenhagen | Randers FC | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
| 19.05 | Chengdu Better City | SHANGHAI SIPG | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
| 21.05 | Al-Fayha | Al-Hilal Saudi FC | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.21 | |||
| 17.05 | Slovan Liberec II | Teplice II | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.20 | |||
| 20.05 | Al Khaleej Saihat | Al-Ahli Jeddah | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.20 | |||
| 20.05 | Tabora United | Mtibwa Sugar | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.17 | |||
| 18.05 | Al Jahra | Al Arabi | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.14 | |||
| 23.05 | Fortaleza EC | Londrina | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.12 | |||
| 21.05 | Αλ-Νασρ | Damac | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.08 | |||
| 19.05 | Al Salmiyah | Al Shabab | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.03 | |||
| 19.05 | Μπεν Ακνούν | Μοσταγκανέμ | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.01 | |||
| 21.05 | Sport Academy Kairat | Turan Turkistan | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.01 | |||
| 22.05 | Macara | Alianza Atletico | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.01 | |||
| 17.05 | Zbrojovka Brno II | Start Brno | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.00 | |||
| 17.05 | PWD Bamenda | Unisport Bafang | 0 | : | 2 | 6 % | 16 % | 78 % | 2 | -3.99 | |||
| 17.05 | Krasava Ypsonas | Enosis | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.98 | |||
|
|
|||||||||||||
| 18.05 | Nashville SC | Los Angeles FC | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.98 | |||
| 23.05 | Καϊράτ Αλμάτι | Kaisar | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.94 | |||
| 22.05 | Khan Tengri | Tobol 2 | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.92 | |||
| 21.05 | Ντάουγκαβπιλς | Όγκρε Γιουνάιτεντ | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.89 | |||
| 23.05 | Leevon / PPK | JFK Ventspils | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.89 | |||
| 23.05 | Χάιντουκ Σπλιτ | Vukovar | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.83 | |||
| 23.05 | Epitsentr Dunayivtsi | SK Poltava | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.76 | |||
| 22.05 | Wacker Innsbruck | Kuchl | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.74 | |||
| 23.05 | Τσιμπάλια | Orijent 1919 | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.74 | |||
| 19.05 | NorthEast United | Mohammedan | 2 | : | 0 | 76 % | 18 % | 6 % | 1 | 3.71 | |||
| 23.05 | Stjørdals-Blink | Kjelsås | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.71 | |||
| 20.05 | Saburtalo | Gagra | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.68 | |||
| 22.05 | Kaspij Aktau 2 | Jaiyq | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.66 | |||
| 17.05 | Công An Nhân Dân | Thanh Hóa | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.63 | |||
| 23.05 | Rangers de Talca | Santiago Wanderers | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.63 | |||
| 22.05 | Auda | FK Liepaja | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.62 | |||
| 17.05 | Σλάβεν Μπελούπο | Dinamo Zagreb | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.61 | |||
| 17.05 | Albion FC | Wanderers | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.59 | |||
| 22.05 | Σάμροκ Ρόβερς | Σλάιγκο Ρόβερς | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.57 | |||
| 23.05 | Χάποελ Μπερ Σεβά FC | Μακάμπι Χάιφα FC | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.56 | |||
| 20.05 | Jiskra Domažlice | Aritma Praha | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.54 | |||
| 23.05 | Zbrojovka Brno | České Budějovice | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.54 | |||
| 20.05 | Kazma | Al Fahaheel | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.53 | |||
| 17.05 | Guarani Campinas | Ituano | 2 | : | 0 | 74 % | 19 % | 7 % | 1 | 3.51 | |||
| 20.05 | Egersund | Lyn | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.51 | |||
| 22.05 | Ομόνοια Λευκωσίας | Απόλλων Λεμεσού | 2 | : | 0 | 74 % | 19 % | 7 % | 1 | 3.51 | |||
| 20.05 | Meshakhte | ΦΚ Τορπέντο Κουτάισι | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.50 | |||
| 20.05 | Pyramids FC | Smouha SC | 2 | : | 0 | 74 % | 19 % | 7 % | 1 | 3.47 | |||
| 22.05 | ML Vitebsk | Γόμελ | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.46 | |||
| 17.05 | FC ST. Gallen | Τουν | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.45 | |||
| 17.05 | Gimnasia Jujuy | Temperley | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.45 | |||
| 22.05 | Χουάν Πάμπλο II Κόλετζ | FBC Melgar | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.45 | |||
| 23.05 | Όρμπιτ Κόλετζ FC | Ορλάντο Πάιρετς FC | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.45 | |||
| 17.05 | FC Differdange 03 | UN Kaerjeng 97 | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.44 | |||
| 23.05 | Kladno | Loko Vltavín | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.44 | |||
| 20.05 | Baník Souš | Ústí nad Orlicí | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.42 | |||
| 23.05 | PWD Sports Club | Fortis | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.42 | |||
| 17.05 | Schwaz | Wacker Innsbruck | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.41 | |||
| 20.05 | Lillestrom | Κρίστιανσουντ | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.41 | |||
| 23.05 | Ρεάλ Μαδρίτης | Αθλέτικ Κλουμπ | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.41 | |||
| 17.05 | Plzen | FK Jablonec | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.38 | |||
| 17.05 | 9 de Octubre | El Nacional | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.38 | |||
| 20.05 | Ranheim | hodd | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.38 | |||
| 21.05 | Shakhtar Donetsk | Kolos Kovalivka | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.38 | |||
| 21.05 | Benjamín Aceval | Sportivo Carapeguá | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.37 | |||
| 23.05 | Dornbirn | Rheindorf Altach II | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.37 | |||
| 17.05 | Heracles | Groningen | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.36 | |||
| 17.05 | Τετσιμάν Ελέβεν Γουόντερς FC | Μπερεκούμ Τσέλσι FC | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.34 | |||
| 17.05 | Nice | Metz | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.33 | |||
| 17.05 | Pisa | Napoli | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.32 | |||
|
|
|||||||||||||
| 20.05 | KuPS | FF Jaro | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.30 | |||
| 22.05 | Piteå W | Djurgården | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.30 | |||
| 22.05 | Ερυθρός Αστέρας | ΟΦΚ Βελιγραδίου | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.30 | |||
| 23.05 | SalPa | TPV | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.30 | |||
| 20.05 | El Bayadh | ΖΣ Σαουρά | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.29 | |||
| 21.05 | ATK Mohun Bagan | SC Δελχί | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.28 | |||
| 18.05 | Shirak | Ουραρτού | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.27 | |||
| 17.05 | KR Reykjavik | Fram Reykjavik | 3 | : | 1 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.26 | |||
| 17.05 | Deportivo Maipu | Nueva Chicago | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.26 | |||
| 18.05 | Haka | Klubi-04 | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.24 | |||
| 17.05 | Juventus | Fiorentina | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.23 | |||
| 17.05 | FC Krasnodar | Ορενμπούργκ | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.21 | |||
| 23.05 | Arsenal Sarandi | Villa San Carlos | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.21 | |||
| 20.05 | Al Nasar | Al Kuwait | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.20 | |||
| 23.05 | Riga Mariners | Metta / LU | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.18 | |||
| 17.05 | SV Elversberg | Preußen Münster | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.17 | |||
| 21.05 | Ίντερ Κάσι | East Bengal II | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.17 | |||
| 23.05 | Oedt | Wallern / Marienkirchen | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.17 | |||
| 17.05 | Municipal | Xelajú | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 17.05 | Admira Praha | Dukla Praha II | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 17.05 | Cobresal | Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.16 | |||
| 22.05 | Viettel | Pho Hien | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.15 | |||
| 17.05 | Άιντραχτ Φρανκφ. Γυν. | Ουνιόν Βερολίνου Γυν. | 3 | : | 1 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.14 | |||
| 17.05 | Sturm Graz | Rapid Vienna | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.13 | |||
| 17.05 | AFAD | Olympique Sport d'Abobo | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.13 | |||
| 17.05 | Kolos Kovalivka | Obolon'-Brovar | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.12 | |||
| 20.05 | Vrchovina | Hranice | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.11 | |||
| 17.05 | LASK Juniors | Wolfsberger AC II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 17.05 | PEC Zwolle | Feyenoord | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.10 | |||
| 20.05 | Frýdek-Místek | Zlín II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 17.05 | Tekstilac Odžaci | Stepojevac Vaga | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 22.05 | Shelbourne | Waterford | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 17.05 | Udinese | Cremonese | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.08 | |||
| 17.05 | Έσσεν Γυν. | Φράιμπουργκ Γυν. | 0 | : | 2 | 10 % | 20 % | 70 % | 2 | -3.07 | |||
| 17.05 | Jeunesse Canach | Atert Bissen | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.06 | |||
| 17.05 | Ρόμα | Lazio | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.05 | |||
| 23.05 | Gualberto Villarroel SJ | The Strongest | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.04 | |||
| 17.05 | The Strongest | Oriente Petrolero | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 18.05 | Al Nasr | Smail | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 17.05 | Blooming | Gualberto Villarroel SJ | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 3.01 | |||
| 19.05 | Genk | Antwerp | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 3.00 | |||
| 17.05 | Karpaty | Veres Rivne | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.99 | |||
| 19.05 | AC Douane | Gendrim | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.99 | |||
| 19.05 | Independiente F.b.c. | Deportivo Santani | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.99 | |||
| 23.05 | Phu Dong | Ho Chi Minh | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.99 | |||
| 17.05 | Rubin | Nizhny Novgorod | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.98 | |||
| 21.05 | Atromitos | Panserraikos | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.98 | |||
| 22.05 | Ozgon | Talant | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.97 | |||
| 17.05 | Kozarmisleny FC | Karcag SE | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.95 | |||
| 21.05 | Coastal Union | Simba | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.94 | |||
|
|
|||||||||||||
| 17.05 | Dynamo de Douala | Gazelle | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.92 | |||
| 20.05 | Vítkovice | Start Brno | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.92 | |||
| 23.05 | Ποντίλια | Yarud Mariupol' | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.92 | |||
| 23.05 | Union Titus Petange | Swift Hesperange | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.92 | |||
| 17.05 | General Caballero | SOL DE America | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.90 | |||
| 17.05 | Τραμπζονσπόρ | Gençlerbirliği S.K. | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.90 | |||
| 18.05 | Χάποελ Χάιφα FC | Bnei Sakhnin | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.89 | |||
| 23.05 | Περσίμπ Μπαντούνγκ | Persijap | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.88 | |||
| 17.05 | North Carolina Courage W | Chicago Red Stars W | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.87 | |||
| 23.05 | Nautico Recife | Cuiaba | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.87 | |||
| 23.05 | Vardar Skopje | Shkendija | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.86 | |||
| 19.05 | Internacional Palmira | Tigres FC | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.85 | |||
| 17.05 | Kuressaare | Kalju Nomme | 0 | : | 2 | 11 % | 21 % | 68 % | 2 | -2.84 | |||
| 20.05 | Aalesund | Brann | 0 | : | 2 | 11 % | 21 % | 68 % | 2 | -2.84 | |||
| 17.05 | Victoria United | Jeunes Fauves | 2 | : | 0 | 68 % | 22 % | 10 % | 1 | 2.83 | |||
| 22.05 | Lauterach | Imst | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.83 | |||
| 17.05 | Fenerbahçe | Εγιουπσπόρ | 2 | : | 0 | 68 % | 22 % | 10 % | 1 | 2.82 | |||
| 20.05 | Σανγκάη Σενχουά | Γουχάν Θρι Τάουνς | 2 | : | 0 | 68 % | 22 % | 10 % | 1 | 2.82 | |||
| 20.05 | Loko Vltavín | Táborsko II | 2 | : | 0 | 68 % | 22 % | 10 % | 1 | 2.82 | |||
| 17.05 | Hammarby FF | Μάλμε | 2 | : | 0 | 68 % | 22 % | 10 % | 1 | 2.81 | |||
| 17.05 | Seattle Sounders | Los Angeles Galaxy | 2 | : | 0 | 67 % | 22 % | 11 % | 1 | 2.80 | |||
| 17.05 | Paide | FC Levadia Tallinn | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.80 | |||
| 21.05 | Houston Dash W | San Diego Wave W | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.80 | |||
| 23.05 | Kapaz | Neftchi Baku | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.80 | |||
| 17.05 | Ντνέπρ Μογκίλεφ | Ντιναμό Μπρεστ | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.78 | |||
| 17.05 | Polanka nad Odrou | Hodonín | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.78 | |||
| 17.05 | Lorient | Le Havre | 2 | : | 0 | 67 % | 22 % | 11 % | 1 | 2.78 | |||
| 17.05 | Jeonbuk Motors | Gimcheon Sangmu FC | 2 | : | 0 | 67 % | 22 % | 11 % | 1 | 2.77 | |||
| 17.05 | Άλκμααρ | Μπρέντα | 2 | : | 0 | 67 % | 22 % | 11 % | 1 | 2.75 | |||
| 17.05 | B68 | KI Klaksvik | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.75 | |||
| 23.05 | Oleksandria | Kryvbas KR | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.75 | |||
| 17.05 | Ordabasy | Zhetysu | 2 | : | 0 | 67 % | 22 % | 11 % | 1 | 2.73 | |||
| 17.05 | Kasımpaşa | Galatasaray | 0 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.72 | |||
| 23.05 | Raków Częstochowa | Άρκα Γκντίνια | 2 | : | 0 | 66 % | 22 % | 12 % | 1 | 2.70 | |||
| 18.05 | Gandzasar | Pyunik Yerevan | 0 | : | 2 | 12 % | 22 % | 66 % | 2 | -2.69 | |||
| 22.05 | Young Africans | Singida Black Stars | 2 | : | 0 | 66 % | 22 % | 12 % | 1 | 2.66 | |||
Το Vitisport είναι μια ανεξάρτητη πλατφόρμα αθλητικής πληροφόρησης, η οποία επικεντρώνεται σε προεπισκοπήσεις αγώνων, στατιστικές αναλύσεις και γενικά σχόλια, κυρίως για το ποδόσφαιρο και επιλεγμένες διεθνείς διοργανώσεις. Στόχος της ιστοσελίδας είναι να προσφέρει πλαίσιο, δεδομένα και μια ενημερωτική προσέγγιση στα αθλητικά γεγονότα.
Το Vitisport δεν είναι στοιχηματικός πάροχος και δεν δέχεται στοιχήματα. Όλο το περιεχόμενο παρέχεται αποκλειστικά για ενημερωτικούς και ψυχαγωγικούς σκοπούς και βασίζεται σε δημόσια διαθέσιμα δεδομένα, ιστορικά στατιστικά στοιχεία και γενικές αθλητικές αναλύσεις.
Παρόλο που προσφέρουμε συμβουλές για πολλά αθλήματα, η ναυαρχίδα μας είναι τα Προγνωστικά ποδοσφαίρου, τα οποία βασίζονται στον αυθεντικό μας συντελεστή INDEX που αξιολογεί τις πιθανότητες και των δύο ομάδων σε έναν αγώνα. Ένας άλλος σημαντικός πυλώνας είναι η αρχική μας σελίδα, βελτιστοποιημένη για Προβλέψεις, όπου μπορείτε επίσης να βρείτε στοιχήματα AKO, Value Bets, OVER/UNDER και τρέχουσες τάσεις.
Το αθλητικό στοίχημα θα πρέπει πάντα να αντιμετωπίζεται ως μορφή ψυχαγωγίας και όχι ως τρόπος απόκτησης εισοδήματος. Τα αποτελέσματα είναι απρόβλεπτα και υπάρχει πάντα η πιθανότητα απώλειας ολόκληρου του πονταρίσματος. Ποντάρετε μόνο χρήματα που μπορείτε να αντέξετε να χάσετε.
Συνιστάται να ορίζετε έναν σαφή μηνιαίο προϋπολογισμό για ψυχαγωγία και να τον διαχωρίζετε από βασικά έξοδα, όπως η στέγαση, οι λογαριασμοί, η διατροφή ή οι αποταμιεύσεις. Πολλοί χρήστες εφαρμόζουν επίσης σταθερά όρια ανά στοίχημα ή ανά ημέρα.
Αποφύγετε την προσπάθεια ανάκτησης απωλειών και μην στοιχηματίζετε υπό συνθήκες άγχους, κόπωσης ή συναισθηματικής πίεσης. Η τήρηση ενός απλού αρχείου των στοιχημάτων μπορεί να βοηθήσει στη διατήρηση του ελέγχου και στη λήψη πιο συνειδητών αποφάσεων.
Όλες οι προβλέψεις, οι αναλύσεις και το περιεχόμενο της ιστοσελίδας έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα. Δεν εγγυώνται κανένα αποτέλεσμα και δεν αποτελούν οικονομική ή επενδυτική συμβουλή. Να τηρείτε πάντα την ισχύουσα νομοθεσία και τους ηλικιακούς περιορισμούς.
Εάν το στοίχημα παύει να είναι μορφή ψυχαγωγίας ή προκύπτει αίσθημα απώλειας ελέγχου, συνιστάται να κάνετε ένα διάλειμμα και να αναζητήσετε υποστήριξη. Η προσωπική ευημερία είναι πάντα πιο σημαντική από οποιοδήποτε αθλητικό αποτέλεσμα.