Házená - TOP tipovi za sljedećih 7 dana |
|
Ishodi utakmica u ovom slučaju nisu poredani prema datumu ili natjecanju, već prema vjerojatnosti uspjeha temeljenoj na našoj procjeni vjerojatnog pobjednika.
Svi savjeti za klađenje kroz različita natjecanja poredani su prema vrijednosti INDEKSA. Vrijednost INDEKSA jednostavno predstavlja dvostruku očekivanu razliku u golovima ili bodovima, izračunatu našim algoritmom. Možete kliknuti na svaki redak da otvorite tip i vidite detaljnu statistiku o utakmici.
Ako je savjet za klađenje na kraju retka označen brojem 1 na zelenoj pozadini, to znači da naš algoritam favorizira pobjedu domaće momčadi. Suprotno tome, ako je tip označen brojem 2 na crvenoj pozadini, to znači da naš algoritam predviđa pobjedu gostujuće momčadi.
Savjete za klađenje uvijek shvatite samo kao inspiraciju i neobvezujuće mišljenje. Ako sudjelujete u igrama klađenja na ishode sportskih događaja, uvijek pažljivo upravljajte svojim novcem. Nikada ne ulažite više nego što si možete priuštiti izgubiti bez financijskih poteškoća. Ovo pravilo vrijedi za bilo koju vrstu financijskog ulaganja.
| Nogomet prognoze | VITISPORT TIP | INDEX | |||||||||||
| score | 1 | 0 | 2 | tip | |||||||||
| 17.05 | Selangor | Pdrm | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 9.84 | |||
| 15.05 | Al Riffa | Bahrain SC | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 8.28 | |||
| 15.05 | Shakhter Karagandy | Aktobe Jas | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 8.08 | |||
| 16.05 | Trans Narva | Flora Tallinn | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.87 | |||
| 17.05 | IBV Vestmannaeyjar | Vikingur Reykjavik | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.58 | |||
| 16.05 | Negeri Sembilan | Kelantan United | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.50 | |||
| 16.05 | Albirex Niigata S | Young Lions | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.36 | |||
| 16.05 | Riga | FS Jelgava | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.16 | |||
| 16.05 | Shkupi 1927 | FK Rabotnicki | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.01 | |||
| 16.05 | KPV-j | Tampere United | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.61 | |||
| 19.05 | Ferroviaria W | Vitória BA W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.55 | |||
| 16.05 | Viking | Start | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.49 | |||
| 17.05 | Hamburger SV Ž | Bayern Munich W | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.46 | |||
| 13.05 | Arsenal W | Everton (ž) | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.44 | |||
|
|
|||||||||||||
| 13.05 | Shakhtar Donetsk | Obolon'-Brovar | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.43 | |||
| 16.05 | São Bernardo | America Mineiro | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.42 | |||
| 19.05 | FC Noah | Ararat | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.41 | |||
| 16.05 | Nürnberg II | Hankofen-Hailing | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.35 | |||
| 16.05 | Stabaek | Raufoss | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.10 | |||
| 16.05 | Carroi | Inter Club d'Escaldes | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.97 | |||
| 16.05 | SV Meppen | St. Pauli II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.96 | |||
| 16.05 | Bayern München | 1. FC Köln | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.41 | |||
| 17.05 | Austin | Sporting Kansas City | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.41 | |||
| 17.05 | Inter | Hellas Verona FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.39 | |||
| 16.05 | Steinbach Haiger | Bahlinger SC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.33 | |||
| 13.05 | LNZ Čerkasy | SK Poltava | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.27 | |||
| 19.05 | Palmeiras W | Botafogo W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.26 | |||
| 14.05 | FK Gomel | Baranovichi | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.21 | |||
| 16.05 | Orlando Pirates FC | Durban City FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.07 | |||
| 15.05 | PSBS Biak Numfor | Arema FC | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.05 | |||
| 16.05 | Brann | KFUM Oslo | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.01 | |||
| 18.05 | Arsenal | Burnley | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.01 | |||
| 14.05 | Al Zawra'a | Al-Qasim | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.94 | |||
| 13.05 | Dynamo de Douala | Jeunes Fauves | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.86 | |||
| 14.05 | Sporting Kansas City | Los Angeles Galaxy | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.86 | |||
| 16.05 | Haugesund | Asane | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.86 | |||
| 16.05 | ODD Ballklubb | Moss | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.85 | |||
| 13.05 | Fortuna Mfou | Canon | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.80 | |||
| 14.05 | Al-Qadisiyah FC | Al-Hazm | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.77 | |||
| 16.05 | Incheon United | Gwangju FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.73 | |||
| 16.05 | Al-Hilal Saudi FC | NEOM | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.66 | |||
| 16.05 | Sporting CP | GIL Vicente | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.61 | |||
| 13.05 | Manchester City FC | Crystal Palace FC | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.56 | |||
| 16.05 | Kauno Žalgiris | Šiauliai | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.53 | |||
| 13.05 | Aigle Royal de Moungo | Unisport Bafang | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.51 | |||
| 17.05 | 1899 Hoffenheim W | RB Leipzig Ž | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.51 | |||
| 16.05 | Rīgas FS II | Leevon / PPK | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.49 | |||
| 17.05 | Vasas | Ajka | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.49 | |||
| 15.05 | Shkendija | Akademija Pandev | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.48 | |||
| 16.05 | Al-Ahli Jeddah | Al-Kholood | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.46 | |||
| 17.05 | Carl Zeiss Jena W | FC Koln W | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.46 | |||
| 16.05 | SK Poltava | Dynamo Kyiv | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.43 | |||
| 16.05 | Ferencvarosi TC | Zalaegerszegi TE | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.43 | |||
| 16.05 | Ansbach | Würzburger Kickers | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.42 | |||
| 16.05 | Gremio W | Mixto W | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.41 | |||
| 14.05 | Fortuna Mfou | Cotonsport | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.37 | |||
| 16.05 | Metta / LU | JDFS Alberts | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.36 | |||
| 16.05 | Alemannia Aachen | Havelse | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.34 | |||
| 16.05 | TPV | OLS | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.30 | |||
| 17.05 | VfL Wolfsburg Ž | Nürnberg W | 3 | : | 1 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.26 | |||
| 18.05 | Tanjong Pagar | Hougang United | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.26 | |||
| 15.05 | Al-Hidd | Al Shabab | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.24 | |||
| 15.05 | Semen Padang | Persebaya Surabaya | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.21 | |||
| 17.05 | FC Copenhagen | Randers FC | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
|
|
|||||||||||||
| 16.05 | Liverpool W | Arsenal W | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.19 | |||
| 17.05 | Slovan Liberec II | Teplice II | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.19 | |||
| 13.05 | Gaborone United | Calendar | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.18 | |||
| 16.05 | Eichstätt | Buchbach | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.18 | |||
| 19.05 | Chengdu Better City | SHANGHAI SIPG | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.18 | |||
| 15.05 | UCSA | Bukovyna | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.16 | |||
| 14.05 | Club Africain | Olympique Béja | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.15 | |||
| 17.05 | Blooming | Gualberto Villarroel SJ | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.15 | |||
| 15.05 | Grobiņa | Tukums | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.12 | |||
| 16.05 | Imst | Lustenau | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.12 | |||
| 15.05 | Shillong Lajong | Rajasthan United | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.07 | |||
| 16.05 | Rotor Volgograd | Chayka | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.05 | |||
| 17.05 | Zbrojovka Brno II | Start Brno | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.03 | |||
| 13.05 | CS Sfaxien | ES Sahel | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.01 | |||
| 17.05 | PWD Bamenda | Unisport Bafang | 0 | : | 2 | 6 % | 16 % | 78 % | 2 | -3.98 | |||
| 19.05 | Ben Aknoun | Mostaganem | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.98 | |||
| 17.05 | Krasava Ypsonas | Enosis | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.97 | |||
| 15.05 | Hapoel Ramat Gan | Hapoel Kfar Shalem | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.94 | |||
| 16.05 | Kisvarda FC | Gyori ETO FC | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.93 | |||
| 15.05 | Muharraq | A'Ali | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.91 | |||
| 16.05 | Everton (ž) | Leicester City WFC | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.89 | |||
| 16.05 | Hertha Zehlendorf | Greifswalder FC | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.88 | |||
| 15.05 | Akademiya Ontustik | Sport Academy Kairat | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.80 | |||
| 16.05 | FK Sarajevo | Siroki Brijeg | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.80 | |||
| 13.05 | Alaves | Barcelona | 0 | : | 2 | 7 % | 17 % | 76 % | 2 | -3.76 | |||
| 16.05 | Slovan Bratislava | Zemplín Michalovce | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.75 | |||
| 17.05 | Victoria United | Jeunes Fauves | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.74 | |||
| 15.05 | Frýdek-Místek | Blansko | 2 | : | 0 | 76 % | 18 % | 6 % | 1 | 3.73 | |||
| 16.05 | FC jazz | Rops | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.73 | |||
| 13.05 | Sua Flamingoes | Black Lions | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.68 | |||
| 14.05 | Real Madrid | Oviedo | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.68 | |||
| 15.05 | Kolding IF | Lyngby | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.68 | |||
| 13.05 | Heart Of Midlothian | Falkirk | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.66 | |||
| 16.05 | Altona 93 | Kickers Emden | 1 | : | 3 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.64 | |||
| 16.05 | Super Nova | Ogre United | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.63 | |||
| 17.05 | NK Slaven Belupo | Dinamo Zagreb | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.61 | |||
| 17.05 | Albion FC | Wanderers | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.61 | |||
| 14.05 | Bolívar | Nacional Potosí | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.60 | |||
| 16.05 | Qarabag | Imisli FK | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.59 | |||
| 17.05 | Công An Nhân Dân | Thanh Hóa | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.59 | |||
| 15.05 | Al Taawon | Al Riyadh | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.58 | |||
| 16.05 | Aritma Praha | Táborsko II | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.56 | |||
| 15.05 | Fortis | Brothers Union | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.55 | |||
| 16.05 | Molde | Kristiansund BK | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.52 | |||
| 17.05 | Kolos Kovalivka | Obolon'-Brovar | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.52 | |||
| 17.05 | Gimnasia Jujuy | Temperley | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.52 | |||
| 13.05 | Dodoma Jiji | Young Africans | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.51 | |||
| 17.05 | Jeonbuk Motors | Gimcheon Sangmu FC | 2 | : | 0 | 74 % | 19 % | 7 % | 1 | 3.47 | |||
| 17.05 | FC Differdange 03 | UN Kaerjeng 97 | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.44 | |||
| 16.05 | Sportfreunde Siegen | SSVg Velbert | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.43 | |||
|
|
|||||||||||||
| 17.05 | Skanste | JFK Ventspils | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.41 | |||
| 17.05 | 9 de Octubre | El Nacional | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.40 | |||
| 16.05 | Lyn | Kongsvinger | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.39 | |||
| 17.05 | Schwaz | Wacker Innsbruck | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.39 | |||
| 16.05 | West Ham W | Man City (ž) | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.38 | |||
| 15.05 | Étoile Carouge | Bellinzona | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.36 | |||
| 17.05 | Heracles | Groningen | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.36 | |||
| 17.05 | Nice | Metz | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.35 | |||
| 19.05 | Charleroi | OH Leuven | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.35 | |||
| 15.05 | Arys | Khan Tengri | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.34 | |||
| 15.05 | FK Trakai | Panevėžys | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.34 | |||
| 17.05 | Techiman Eleven Wonders FC | Berekum Chelsea FC | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.34 | |||
| 16.05 | Erbil SC | Newroz SC | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.33 | |||
| 15.05 | Rapperswil | Stade Nyonnais | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.32 | |||
| 17.05 | Pisa | Napoli | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.32 | |||
| 17.05 | Academico Viseu | Sporting CP B | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.30 | |||
| 13.05 | BFC Daugavpils | Rīgas FS | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.29 | |||
| 16.05 | Halmstad | IF Elfsborg | 0 | : | 2 | 8 % | 20 % | 72 % | 2 | -3.29 | |||
| 17.05 | Deportivo Maipu | Nueva Chicago | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.29 | |||
| 18.05 | Shirak | FC Urartu | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.27 | |||
| 16.05 | O'Higgins | Universidad de Concepcion | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.26 | |||
| 17.05 | KR Reykjavik | Fram Reykjavik | 3 | : | 1 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.26 | |||
| 16.05 | Illertissen | Schwaben Augsburg | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.25 | |||
| 18.05 | Haka | Klubi-04 | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.24 | |||
| 17.05 | Admira Praha | Dukla Praha II | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.23 | |||
| 17.05 | Juventus | Fiorentina | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.23 | |||
| 15.05 | Krems / Rehberg | TWL Elektra | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.22 | |||
| 17.05 | Guarani Campinas | Ituano | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.22 | |||
| 17.05 | FC Krasnodar | FC Orenburg | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.21 | |||
| 17.05 | Barcelona | Real Betis | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.20 | |||
| 16.05 | Toktogul | Asia Talas | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.19 | |||
| 16.05 | Diosgyori VTK | Paks | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.19 | |||
| 16.05 | Universidad Catolica | Delfin SC | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.19 | |||
| 17.05 | Cobresal | Club Universidad de Chile | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.18 | |||
| 17.05 | SV Elversberg | Preußen Münster | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.17 | |||
| 19.05 | Independiente F.b.c. | Deportivo Santani | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.17 | |||
| 17.05 | Municipal | Xelajú | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 18.05 | Al Nasr | Smail | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 18.05 | Sohar | Saham | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 17.05 | E. Frankfurt Ž | Union Berlin Ž | 3 | : | 1 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.14 | |||
| 17.05 | Sturm Graz | Rapid Vienna | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.13 | |||
| 16.05 | Artis | Viktoria Žižkov | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.12 | |||
| 16.05 | Riga Mariners | Valmiera / BSS | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.11 | |||
| 16.05 | Ústí nad Labem | Slavia Praha II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 16.05 | Zrinjski | Posušje | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 16.05 | Ypiranga-RS | Maringá | 3 | : | 1 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 17.05 | PEC Zwolle | Feyenoord | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.10 | |||
| 17.05 | LASK Juniors | Wolfsberger AC II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 17.05 | Tekstilac Odžaci | Stepojevac Vaga | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 13.05 | Levadiakos | OFI | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.08 | |||
|
|
|||||||||||||
| 14.05 | FC Sion | FC Lugano | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.08 | |||
| 17.05 | Udinese | Cremonese | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.08 | |||
| 16.05 | Charleroi | KVC Westerlo | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.07 | |||
| 17.05 | SGS Essen Ž | SC Freiburg Ž | 0 | : | 2 | 10 % | 20 % | 70 % | 2 | -3.07 | |||
| 13.05 | Londrina | São Bernardo | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.06 | |||
| 17.05 | Jeunesse Canach | Atert Bissen | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.06 | |||
| 16.05 | Maccabi Haifa FC | Hapoel Petah Tikva FC | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.05 | |||
| 16.05 | Nõmme Kalju II | Viimsi | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.05 | |||
| 18.05 | AS Roma | Lazio | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.05 | |||
| 15.05 | Castellón | Cadiz | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.04 | |||
| 16.05 | Inhulets | Prykarpattia | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 16.05 | Iskra | FC Stăuceni | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 16.05 | Malut United FC | Persita | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.02 | |||
| 16.05 | Zakho SC | Al-Najaf | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.02 | |||
| 16.05 | FK Spartak Zdrepceva KRV | IMT Novi Beograd | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.00 | |||
| 16.05 | Real Tomayapo | Aurora | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.99 | |||
| 16.05 | Comerciantes | Deportivo Binacional | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.99 | |||
| 17.05 | Karpaty | Veres Rivne | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.99 | |||
| 16.05 | Gaziantep FK | Başakşehir | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.98 | |||
| 17.05 | Rubin | Nizhny Novgorod | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.98 | |||
| 17.05 | Portuguesa FC | Puerto Cabello | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.98 | |||
| 16.05 | Chennaiyin | Bengaluru | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.97 | |||
| 16.05 | AC Horsens | Hvidovre | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.97 | |||
| 16.05 | ES Setif | CR Belouizdad | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.96 | |||
| 15.05 | Tianjin Jinmen Tiger | Chengdu Better City | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.95 | |||
| 15.05 | Sileks | Aresimi | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.95 | |||
| 16.05 | Borac Banja Luka | Zeljeznicar Sarajevo | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.95 | |||
| 17.05 | Kozarmisleny FC | Karcag SE | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.95 | |||
| 14.05 | First Vienna FC | Schwarz-Weiß Bregenz | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.94 | |||
| 17.05 | Trabzonspor | Gençlerbirliği S.K. | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.94 | |||
| 14.05 | Libertad Asunción | CS 2 de Mayo | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.93 | |||
| 16.05 | Schöningen | Phönix Lübeck | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.93 | |||
| 17.05 | North Carolina Courage W | Chicago Red Stars W | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.93 | |||
| 14.05 | FC Tallinn | Tallinna Kalev | 1 | : | 3 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -2.92 | |||
| 16.05 | Bayer Leverkusen | HSV | 2 | : | 0 | 69 % | 21 % | 10 % | 1 | 2.92 | |||
| 16.05 | Verl | TSV 1860 München | 2 | : | 0 | 68 % | 21 % | 11 % | 1 | 2.91 | |||
Vitibet je neovisna sportska informativna platforma usmjerena na najave utakmica, statističke analize i opće sportske komentare, s posebnim naglaskom na nogomet i odabrana međunarodna natjecanja. Cilj web-stranice je pružiti kontekst, podatke i informativan pregled sportskih događaja.
Vitibet nije kladionica i ne prima oklade. Sav sadržaj objavljen na stranici namijenjen je isključivo informativnim i zabavnim svrhama te se temelji na javno dostupnim podacima, povijesnim statistikama i općoj sportskoj analizi.
Sportsko klađenje treba uvijek promatrati kao oblik zabave, a ne kao način ostvarivanja prihoda. Ishodi su nepredvidivi i uvijek postoji mogućnost gubitka cijelog uloga. Kladite se isključivo novcem čiji gubitak ne utječe na vašu svakodnevicu.
Preporučuje se postaviti jasan mjesečni budžet za zabavu i odvojiti ga od osnovnih troškova, poput stanovanja, režija, hrane ili štednje. Mnogi korisnici dodatno primjenjuju fiksna ograničenja po okladi ili po danu kako bi zadržali kontrolu.
Izbjegavajte pokušaje nadoknade gubitaka i nemojte se kladiti pod stresom, umorom ili emocionalnim pritiskom. Vođenje jednostavne evidencije o okladama može pomoći u očuvanju discipline i donošenju promišljenijih odluka.
Svi tipovi, analize i prognoze na ovoj web-stranici imaju isključivo informativni karakter. Ne jamče nikakav ishod i ne predstavljaju financijski ili investicijski savjet. Uvijek poštujte važeće zakone i dobna ograničenja u svojoj zemlji.
Ako klađenje prestane biti oblik zabave ili se pojavi osjećaj gubitka kontrole, preporučuje se napraviti pauzu i potražiti odgovarajuću podršku. Osobna dobrobit uvijek je važnija od bilo kojeg sportskog rezultata.