Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici di calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Прогнозы на футбол Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater

προβλέψεις INDEX
score 1 0 2 tip
15.09 FC OrenburgFK Krasnodar B 2 : 149 %27 %24 %12.0
15.09 Akron TogliattiKAMAZ Chelny ? : ?xxx--
15.09 Neftekhimik NizhnekamskΡότορ Βόλγκογκραντ 1 : 141 %31 %28 %101.0
15.09 Metallurg LipetskSpartak Moskva B 1 : 227 %30 %43 %02-1.2
15.09 FC Tekstilshchik IvanovoΦΚ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ 1 : 137 %32 %31 %100.5
15.09 Volgar AstrakhanFC Alania Vladikavkaz 0 : 218 %23 %59 %2-3.2
15.09 Fakel VoronezMetallurg Enisey 1 : 042 %30 %28 %101.1
15.09 FC DolgoprudnyFC Veles Moscow 1 : 140 %31 %29 %100.9
15.09 Torpedo MoskvaFK Tom Tomsk 2 : 062 %21 %16 %13.6
15.09 Baltika KaliningradKuban Kholding 2 : 151 %26 %23 %12.2
BET365.com Open an account with bet365 today.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΥΝΟΛΙΚΆ ΕΝΤΌΣ ΕΚΤΌΣ  
M W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. Torpedo Moskva 10 7 3 0 23 6 4 2 0 18 4 14 3 1 0 5 2 10 +6 24
2. FC Orenburg 10 7 1 2 19 8 5 0 2 12 6 15 2 1 0 7 2 7 +1 22
3. Spartak Moskva B 10 6 1 3 11 14 3 1 2 6 7 10 3 0 1 5 7 9 +1 19
4. FC Alania Vladikavkaz 10 5 3 2 23 14 3 0 0 10 3 9 2 3 2 13 11 9 +9 18
5. Fakel Voronez 10 5 3 2 13 10 4 2 0 8 3 14 1 1 2 5 7 4 0 18
6. Neftekhimik Nizhnekamsk 10 5 2 3 14 5 3 1 1 9 1 10 2 1 2 5 4 7 +2 17
7. KAMAZ Chelny 10 5 2 3 12 11 4 1 3 10 10 13 1 1 0 2 1 4 -7 17
8. ΦΚ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ 10 5 2 3 11 10 3 0 2 6 5 9 2 2 1 5 5 8 +2 17
9. FK Krasnodar B 10 4 3 3 10 9 3 1 1 7 5 10 1 2 2 3 4 5 0 15
10. FC Veles Moscow 10 4 2 4 11 10 2 2 1 6 5 8 2 0 3 5 5 6 -1 14
11. Metallurg Enisey 10 4 2 4 13 14 2 2 1 6 7 8 2 0 3 7 7 6 -1 14
12. Ρότορ Βόλγκογκραντ 10 2 6 2 9 7 0 5 1 4 5 5 2 1 1 5 2 7 -6 12
13. Baltika Kaliningrad 10 2 6 2 9 9 1 3 0 4 3 6 1 3 2 5 6 6 0 12
14. FK Tom Tomsk 10 3 1 6 10 14 2 1 1 5 4 7 1 0 5 5 10 3 -2 10
15. FC Dolgoprudny 10 2 3 5 7 11 1 2 0 3 2 5 1 1 5 4 9 4 0 9
16. Akron Togliatti 10 2 3 5 9 13 1 1 2 3 5 4 1 2 3 6 8 5 -3 9
17. FC Tekstilshchik Ivanovo 10 2 3 5 7 11 2 0 2 6 4 6 0 3 3 1 7 3 -3 9
18. Kuban Kholding 10 2 1 7 9 16 1 0 4 3 9 3 1 1 3 6 7 4 -8 7
19. Metallurg Lipetsk 10 2 1 7 10 28 1 1 3 6 9 4 1 0 4 4 19 3 -8 7
20. Volgar Astrakhan 10 1 2 7 4 14 1 0 3 1 4 3 0 2 4 3 10 2 -7 5
Εντόσ ΕΝΤΌΣ
P W D L GF GA PTS
1. FC Orenburg 7 5 0 2 12 6 15
2. Torpedo Moskva 6 4 2 0 18 4 14
3. Fakel Voronez 6 4 2 0 8 3 14
4. KAMAZ Chelny 8 4 1 3 10 10 13
5. Neftekhimik Nizhnekamsk 5 3 1 1 9 1 10
6. FK Krasnodar B 5 3 1 1 7 5 10
7. Spartak Moskva B 6 3 1 2 6 7 10
8. FC Alania Vladikavkaz 3 3 0 0 10 3 9
9. ΦΚ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ 5 3 0 2 6 5 9
10. FC Veles Moscow 5 2 2 1 6 5 8
11. Metallurg Enisey 5 2 2 1 6 7 8
12. FK Tom Tomsk 4 2 1 1 5 4 7
13. Baltika Kaliningrad 4 1 3 0 4 3 6
14. FC Tekstilshchik Ivanovo 4 2 0 2 6 4 6
15. Ρότορ Βόλγκογκραντ 6 0 5 1 4 5 5
16. FC Dolgoprudny 3 1 2 0 3 2 5
17. Akron Togliatti 4 1 1 2 3 5 4
18. Metallurg Lipetsk 5 1 1 3 6 9 4
19. Kuban Kholding 5 1 0 4 3 9 3
20. Volgar Astrakhan 4 1 0 3 1 4 3
Εκτόσ ΕΚΤΌΣ
P W D L GF GA PTS
1. Torpedo Moskva 4 3 1 0 5 2 10
2. FC Alania Vladikavkaz 7 2 3 2 13 11 9
3. Spartak Moskva B 4 3 0 1 5 7 9
4. ΦΚ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ 5 2 2 1 5 5 8
5. FC Orenburg 3 2 1 0 7 2 7
6. Neftekhimik Nizhnekamsk 5 2 1 2 5 4 7
7. Ρότορ Βόλγκογκραντ 4 2 1 1 5 2 7
8. FC Veles Moscow 5 2 0 3 5 5 6
9. Baltika Kaliningrad 6 1 3 2 5 6 6
10. Metallurg Enisey 5 2 0 3 7 7 6
11. FK Krasnodar B 5 1 2 2 3 4 5
12. Akron Togliatti 6 1 2 3 6 8 5
13. Fakel Voronez 4 1 1 2 5 7 4
14. KAMAZ Chelny 2 1 1 0 2 1 4
15. FC Dolgoprudny 7 1 1 5 4 9 4
16. Kuban Kholding 5 1 1 3 6 7 4
17. FC Tekstilshchik Ivanovo 6 0 3 3 1 7 3
18. FK Tom Tomsk 6 1 0 5 5 10 3
19. Metallurg Lipetsk 5 1 0 4 4 19 3
20. Volgar Astrakhan 6 0 2 4 3 10 2

FORM TABLE - LAST 6 MATCHES ΣΥΝΟΛΙΚΆ ΕΝΤΌΣ ΕΚΤΌΣ  
P W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. FC Orenburg 6 5 0 1 10 5 3 0 1 4 4 9 2 0 0 6 1 6 +3 15
2. Torpedo Moskva 6 4 2 0 13 4 2 1 0 10 3 7 2 1 0 3 1 7 +5 14
3. Metallurg Enisey 6 4 1 1 10 6 2 1 0 4 2 7 2 0 1 6 4 6 +4 13
4. KAMAZ Chelny 6 4 0 2 8 7 3 0 2 7 7 9 1 0 0 1 0 3 -3 12
5. Spartak Moskva B 6 4 0 2 7 7 2 0 2 4 6 6 2 0 0 3 1 6 0 12
6. FC Alania Vladikavkaz 6 3 2 1 15 9 3 0 0 10 3 9 0 2 1 5 6 2 +2 11
7. Neftekhimik Nizhnekamsk 6 3 1 2 8 4 1 0 1 3 1 3 2 1 1 5 3 7 +4 10
8. FK Krasnodar B 6 3 1 2 6 5 2 0 0 3 1 6 1 1 2 3 4 4 +4 10
9. Baltika Kaliningrad 6 2 3 1 5 4 1 2 0 3 2 5 1 1 1 2 2 4 0 9
10. FC Khabarovsk 6 3 0 3 7 8 3 0 2 6 5 9 0 0 1 1 3 0 -6 9
11. Rotor Volgograd 6 2 2 2 7 5 0 1 1 2 3 1 2 1 1 5 2 7 +2 8
12. Fakel Voronez 6 2 2 2 5 7 2 1 0 2 0 7 0 1 2 3 7 1 -1 8
13. FC Dolgoprudny 6 2 1 3 5 6 1 1 0 2 1 4 1 0 3 3 5 3 +1 7
14. FK Tom Tomsk 6 2 1 3 7 8 1 1 1 4 4 4 1 0 2 3 4 3 -2 7
15. Kuban Kholding 6 2 0 4 5 8 1 0 1 1 3 3 1 0 3 4 5 3 0 6
16. FC Tekstilshchik Ivanovo 6 2 0 4 6 9 2 0 2 6 4 6 0 0 2 0 5 0 -6 6
17. FC Veles Moscow 6 1 2 3 7 9 0 2 1 4 5 2 1 0 2 3 4 3 -4 5
18. Akron Togliatti 6 1 1 4 5 9 0 0 1 1 3 0 1 1 3 4 6 4 +1 4
19. Metallurg Lipetsk 6 1 0 5 5 15 0 0 3 1 5 0 1 0 2 4 10 3 -6 3
20. Volgar Astrakhan 6 0 1 5 2 8 0 0 3 0 4 0 0 1 2 2 4 1 -8 1

UNDER/OVER TABLE ΣΥΝΟΛΙΚΆ ΕΝΤΌΣ ΕΚΤΌΣ
UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5
1. Metallurg Lipetsk 2 / 10 20% 8 / 10 80% 2 / 5 40% 3 / 5 60% 0 / 5 0% 5 / 5 100%
2. FC Alania Vladikavkaz 2 / 10 20% 8 / 10 80% 0 / 3 0% 3 / 3 100% 2 / 7 29% 5 / 7 71%
3. FC Orenburg 4 / 10 40% 6 / 10 60% 3 / 7 43% 4 / 7 57% 1 / 3 33% 2 / 3 67%
4. Metallurg Enisey 5 / 10 50% 5 / 10 50% 2 / 5 40% 3 / 5 60% 3 / 5 60% 2 / 5 40%
5. FK Tom Tomsk 5 / 10 50% 5 / 10 50% 2 / 4 50% 2 / 4 50% 3 / 6 50% 3 / 6 50%
6. Kuban Kholding 5 / 10 50% 5 / 10 50% 2 / 5 40% 3 / 5 60% 3 / 5 60% 2 / 5 40%
7. KAMAZ Chelny 5 / 10 50% 5 / 10 50% 3 / 8 38% 5 / 8 63% 2 / 2 100% 0 / 2 0%
8. Spartak Moskva B 5 / 10 50% 5 / 10 50% 4 / 6 67% 2 / 6 33% 1 / 4 25% 3 / 4 75%
9. Torpedo Moskva 5 / 10 50% 5 / 10 50% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 3 / 4 75% 1 / 4 25%
10. Akron Togliatti 5 / 9 56% 4 / 9 44% 2 / 3 67% 1 / 3 33% 3 / 6 50% 3 / 6 50%
11. Neftekhimik Nizhnekamsk 6 / 10 60% 4 / 10 40% 3 / 5 60% 2 / 5 40% 3 / 5 60% 2 / 5 40%
12. FK Krasnodar B 6 / 10 60% 4 / 10 40% 3 / 5 60% 2 / 5 40% 3 / 5 60% 2 / 5 40%
13. Fakel Voronez 6 / 10 60% 4 / 10 40% 5 / 6 83% 1 / 6 17% 1 / 4 25% 3 / 4 75%
14. ΦΚ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ 6 / 9 67% 3 / 9 33% 4 / 5 80% 1 / 5 20% 2 / 4 50% 2 / 4 50%
15. FC Veles Moscow 7 / 10 70% 3 / 10 30% 3 / 5 60% 2 / 5 40% 4 / 5 80% 1 / 5 20%
16. FC Tekstilshchik Ivanovo 7 / 10 70% 3 / 10 30% 2 / 4 50% 2 / 4 50% 5 / 6 83% 1 / 6 17%
17. Volgar Astrakhan 8 / 10 80% 2 / 10 20% 4 / 4 100% 0 / 4 0% 4 / 6 67% 2 / 6 33%
18. Baltika Kaliningrad 8 / 10 80% 2 / 10 20% 3 / 4 75% 1 / 4 25% 5 / 6 83% 1 / 6 17%
19. Ρότορ Βόλγκογκραντ 8 / 10 80% 2 / 10 20% 5 / 6 83% 1 / 6 17% 3 / 4 75% 1 / 4 25%
20. FC Dolgoprudny 9 / 10 90% 1 / 10 10% 3 / 3 100% 0 / 3 0% 6 / 7 86% 1 / 7 14%

GOALS PER MATCH OVERALL HOME AWAY
P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG
1. Metallurg Lipetsk 10 0 1 1 3 2 2 0 1 3.80 5 0 1 1 1 1 1 0 0 3.00 5 0 0 0 2 1 1 0 1 4.60
2. FC Alania Vladikavkaz 10 0 0 2 1 5 2 0 0 3.70 3 0 0 0 0 2 1 0 0 4.33 7 0 0 2 1 3 1 0 0 3.43
3. Torpedo Moskva 10 1 3 1 1 2 1 0 1 2.90 6 1 1 0 0 2 1 0 1 3.67 4 0 2 1 1 0 0 0 0 1.75
4. Metallurg Enisey 10 0 4 1 2 2 0 0 1 2.70 5 0 2 0 1 2 0 0 0 2.60 5 0 2 1 1 0 0 0 1 2.80
5. FC Orenburg 10 0 2 2 3 3 0 0 0 2.70 7 0 2 1 2 2 0 0 0 2.57 3 0 0 1 1 1 0 0 0 3.00
6. Spartak Moskva B 10 1 2 2 3 0 2 0 0 2.50 6 1 1 2 1 0 1 0 0 2.17 4 0 1 0 2 0 1 0 0 3.00
7. Kuban Kholding 10 0 3 2 3 1 1 0 0 2.50 5 0 1 1 3 0 0 0 0 2.40 5 0 2 1 0 1 1 0 0 2.60
8. FK Tom Tomsk 10 0 3 2 4 0 1 0 0 2.40 4 0 1 1 2 0 0 0 0 2.25 6 0 2 1 2 0 1 0 0 2.50
9. Fakel Voronez 10 1 3 2 2 1 0 1 0 2.30 6 1 3 1 0 0 0 1 0 1.83 4 0 0 1 2 1 0 0 0 3.00
10. KAMAZ Chelny 10 0 3 2 4 1 0 0 0 2.30 8 0 2 1 4 1 0 0 0 2.50 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50
11. Akron Togliatti 9 1 3 1 2 2 0 0 0 2.11 3 1 1 0 0 1 0 0 0 1.67 6 0 2 1 2 1 0 0 0 2.33
12. FC Veles Moscow 10 0 3 4 2 1 0 0 0 2.10 5 0 2 1 1 1 0 0 0 2.20 5 0 1 3 1 0 0 0 0 2.00
13. ΦΚ ΣΚΑ Χαμπάροφσκ 9 2 4 0 1 1 0 0 1 2.00 5 0 4 0 0 0 0 0 1 2.20 4 2 0 0 1 1 0 0 0 1.75
14. FK Krasnodar B 10 2 2 2 3 1 0 0 0 1.90 5 0 1 2 1 1 0 0 0 2.40 5 2 1 0 2 0 0 0 0 1.40
15. Neftekhimik Nizhnekamsk 10 2 4 0 2 1 1 0 0 1.90 5 1 2 0 1 0 1 0 0 2.00 5 1 2 0 1 1 0 0 0 1.80
16. FC Dolgoprudny 10 0 4 5 0 1 0 0 0 1.80 3 0 1 2 0 0 0 0 0 1.67 7 0 3 3 0 1 0 0 0 1.86
17. Volgar Astrakhan 10 0 6 2 0 2 0 0 0 1.80 4 0 3 1 0 0 0 0 0 1.25 6 0 3 1 0 2 0 0 0 2.17
18. Baltika Kaliningrad 10 2 3 3 1 0 0 1 0 1.80 4 1 0 2 1 0 0 0 0 1.75 6 1 3 1 0 0 0 1 0 1.83
19. FC Tekstilshchik Ivanovo 10 2 3 2 1 2 0 0 0 1.80 4 0 1 1 1 1 0 0 0 2.50 6 2 2 1 0 1 0 0 0 1.33
20. Ρότορ Βόλγκογκραντ 10 2 2 4 2 0 0 0 0 1.60 6 2 0 3 1 0 0 0 0 1.50 4 0 2 1 1 0 0 0 0 1.75